Festa de Carnestoltes 2019 (galeria de fotos)

Carnaval 2019

El matí del diumenge 17-02-2019 vàrem celebrar, amb molt bon temps, la nostra tradicional festa de Carnestoltes, oberta a tothom i amb activitats per a totes les edats amb la col·laboració dels nostres ponis/cavalls i el nostre equip d’intervencions amb cans. Els nostres alumnes de TREC ens varen obsequiar amb una demostració dels seus avanços. S’Hort Vell vol donar les gràcies a tots els socis i visitants per les aconseguides disfresses i el bon ambient que vàrem poder constatar durant la gran desfilada amb els nostres companys animals.

Durant la festa va tenir lloc una rifa a benefici de la Fundació Sant Joan de Déu i la Magic Line 2019, amb el la sorteig de premis consistents en classes d’equitació i peu a terra, de comunicació amb el cavall i llenguatge corporal.

Us deixam a continuació una galeria de fotos: